Katrien Meeusen Fotografie

 

Op 1 april 2023 ben ik gestart met mijn eigen bedrijf:
Katrien Meeusen Fotografie.

Mijn hart ligt bij natuurfotografie en mijn focus zal vooral liggen op het geven van fotografieworkshops en op het begeleiden van fotografiereizen.

Hierbij kan ik rekenen op de steun en expertise van collega en vriend Peter Lambrichs waarmee ik ook de Fotografiereis Helgoland zal begeleiden.

 

Hieronder tref je de op dit moment geplande workshops aan.
De workshops zijn geschikt voor beginnende fotografen die hun kennis over diafragma, belichting, etc. in de praktijk willen uitbreiden, maar ook voor fotografen die op zoek zijn naar een (creatieve) verdieping in hun fotografie.
Er is bewust gekozen voor kleine groepen waardoor er voldoende gelegenheid is voor de individuele begeleiding van de afzonderlijke deelnemers.

 

De workshopagenda zal uiteraard nog verder worden aangevuld en daarnaast zullen ook fotoshoots worden gepland.

 

Alle informatie over mijn workshops en mijn andere activiteiten kun je vinden op mijn website: Katrien Meeusen Fotografie

 

Heb je vragen, klik dan op de button hiernaast voor het sturen van een e-mailbericht.